MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Chesterfieldfåtölj 5555659
nr 555 5659
Chesterfieldfåtölj
brunt skinn, längd: 100, djup: 85, höjd: 75
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:58:40
400 kr
500 kr
500 kr